Disable Preloader

YKS-DİL LYS-5 Hazırlık

YKS-DİL HAZIRLIK SINAVI LYS-5    

        

 

Öğrenci Seçme ve yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından uygulanan bir sınavdır. Sınav soruları her sene ÖSYM tarafından hazırlanır. YKS-DİL sınavı İngilizce Almanca ve Fransızca dillerinde yapılmaktadır.

YKS-DİL yabancı dil sınavı toplamda 80 sorudan oluşmaktadır. ÖSYM bu 80 soruya karşılık 120 dakika sınav süresi vermektedir.

YKS-DİL hazırlık sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler sınav içeriğiyle ilgili yöntem ve teknik ağırlıklı bir sınav olan YKS-DİL’de performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

Eğitim sistemi sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda uygulama içeriklidir.

İlk adım Seviye Belirleme Sınavı’dır. Kurumumuza kaydolan tüm üniversite adayları bu sınava alınırlar. Sınav sonuçları özenle değerlendirilerek adaylar bilgi düzeylerine en uygun grupta öğrenime başlarlar.

Eğitimler hafta sonları düzenlenmektedir.

Eğitim süresince yapılan deneme sınavları sonucunda ihtiyaç söz konusu ise öğrenciler hafta içi yapılan ekstra ve zorunlu etütlere çağırılırlar.

Tüm kitap CD materyal ücretsiz olarak verilir.

Arzu eden öğrencilerimizi özel ders ile birebir olarak da YKS-DİL e hazırlamaktayız.


7 KİŞİLİK ÖZEL YKS-DİL GRUBUMUZUN 2018 YERLEŞTİRME SONUÇLARI

Hacettepe Üniversitesi : İngiliz Dil Bilimi

Konya Selçuk Üniversitesi : Alman Dili ve Edebiyatı

Konya Selçuk Üniversitesi : İngiliz Dili ve Edebiyatı

Karabük Üniversitesi : İngiliz Dil ve Edebiyatı 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi : İngilizce Öğretmenliği

Tekirdağ Üniversitesi : Almanca Öğretmenliği 

İstanbul Haliç Üniversitesi : Mütercim Tercümanlık

 

American Examination Center

2001 yılında kurulan “Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları” bünyesinde bulunan bir sınav merkezidir. Alanımızda getirdiğimiz yenilikler ve çalışmalarla sektörün “öncü” ve “lider” kurumu olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.

American Exam Center “İngilizce Yeterlilik Sınavları” “Hazırlık Atlama” “Hazırlık Destek” ve kurumların taleplerini karşılayan “Kurumsal İngilizce” alanlarında hizmet vermektedir.

American Exam Center’ın kuruluş amacı ülkemizde ve dünyada geçerliliği olan İngilizce sınavlar üzerine yoğunlaşarak öğrencilerimizin bu sınavlardan hem yüksek puanlar almalarını hem de İngilizce’yi öğrenme mantığını özümsemelerini sağlamaktır. Özellikle YDS TOEFL ve IELTS alanlarındaki başarıları hedeflenmektedir.

American Exam Center sınavlara hazırlık konusunda bütün öğrencilerini başarıya ulaştıracak eğitimi vermeyi hedeflemiş öğrenci memnuniyeti ilkesi üzerine kurulu kurumsal yapısı sayesinde ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Türkiye’de İngilizce sınavlarında istedikleri notu almak isteyen öğrencilere yönelik ilkeli bir kuruluştur.

Eğitim Kadromuz

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış eğitmenlerden ve kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz etüt öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

American Exam Center’ın eğitimi sınava yönelik hazırlanan müfredat kelime ve okuma çalışmalarıyla desteklenmiştir. Bu nedenle programı yürütebilecek eğitmen kadro eğitim deneyimi olan ve eğitim sektöründe uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış ve kendi yazdıkları kitaplarıyla deneyimlerini taçlandırmış profesyonellerden oluşturulmuştur.

Vizyonumuz

American Exam Center’ın vizyonu Atatürk ilkelerine bağlı yenilikçi dinamik üretken ve uzman eğitim kadrosuyla öğrenci odaklı dil öğretim yöntemlerinden yararlanmak ve ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek İngilizce sınavları konusunda yeni modeller üreten ve öncülük eden lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemektir.

Misyonumuz

  • Uzman kadrosuyla birlikte öğrencilerinin hedeflerine ulaşma yolunda kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.

  • Avrupa Dil Portfolyosu kapsamında eğitim programlarını öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre biçimlendirerek öğrencilerin amaçlarına yönelik en kısa zamanda en verimli şekilde özellikle de YDS TOEFL ve IELTS gibi İngilizce sınavlarında faydalı olmak.

  • Sadece eğitim sürecinde değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında olmak.

  • Eğitim programlarını öğrenci memnuniyetini hedefleyerek oluşturmak.

  • Amatör ruhumuzu hiçbir zaman kaybetmeden profesyonel hizmet sunmak.

  • Gelişime ve değişime sürekli açık olarak sektöründe ilkleri oluşturmak.

”Amerikan Kültür Sarıyer İngilizce Kursları Dil Kursları Dil Okulları Yabancı Dil Kursları”

Share: