Disable Preloader

Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim Programlarımız

    Kurumlar son zamanlarda en hızlı dönüşümleri alabilecekleri alan olan personel eğitimlerine ağırlık vermektedir. Son yıllarda yabancı dil bilen çalışanların firmaya kattığı değer yadsınamaz.

   Sarıyer Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda tüm seviyelerde İngilizce eğitimi uzman kadromuz tarafından teori ve uygulamanın birleşimiyle Avrupa Dil Portfolyosu kurarına uygun bir şekilde verilmektedir.

   Kurumumuzda vermekte olduğumuz İngilizce dil eğitimine tabii tutulan personellerinizin seviye tespiti ile iletişim becerisi firma ve sektör amacına uygun olarak şekillendirilmektedir.

   

   Türkiye’ de 170 temsilciliğiyle hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Türkiye’nin en yaygın dil okuludur. Kurumsal eğitimler talep edilmesi halinde uzman kadromuz tarafından kurs temsilciliklerimizde veya şirketlerin kendi bünyelerindeki eğitim salonlarında belirlenen gün ve saatlerde gerçekleştirilmektedir. Verilen eğitimlerde en fazla 10 kişilik sınıflar oluşturulmasını tavsiye etmekteyiz.

   Çalışanlarınızın dil seviyeleri deneyimli kadromuz tarafından sınava tabii tutularak belirlenmektedir. Kurumumuzda tüm personelleriniz için seviye danışmanlığı yapılmaktadır.

Kurumsal Raporlama

   Sarıyer Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları öğrencilerin devamlılık durumları derslere katılım oranları aldıkları quiz ve sınav sonuçlarını ve kursumuz ile olan her türlü ilişkisini kapsayan raporlar sunmaktadır. Bu raporlar hazırlandıktan sonra kurumsal öğrencilerle ve çalıştığı kurum ile paylaşılmaktadır.

gebze@amerikankultur.org.tr

 

”Amerikan Kültür Sarıyer İngilizce Kursları Dil Kursları Dil Okulları Yabancı Dil Kursları ”

Kurumsal İngilizceŞirketler için İngilizceŞirket içinde İngilizeKurumsal dil eğitimiŞirkette İngilizce özel dersŞirketlere öğretmen gönderen kurslarşirket personeline İngilizceKurumsal dil kursuŞirket bünyesinde ingilizceŞirket çalışanlarına İngilizceşirketlere yönelik İngilizceŞirket içinde özel İngilize dersişirket özel İngilize dersiŞirketlere özel öğretmen gönderen kursŞirket içinde birebir İngilizce Şirketler için yabancı dil kursuKurumsal İngilizce eğitimleriŞirketlere yabancı öğretmenŞirket içinde İngilizce kursu İstanbul şirketler için İngilizceİstanbuldaki şirketler için İngilizce eğitimiKurumsal eğitim veren dil kurslarıÖzel öğretmenle İngilizce Sarıyer’deki şirketler için İngilizce eğitimiSarıyer’de Kurumsal eğitim veren dil kursları Sarıyer’de Kurumsal eğitim veren İngilizce kursları…

Share: