Disable Preloader

Yaz Okulu : Üniversite-Lise

NEDEN AMERİKAN KÜLTÜR YAZ OKULU 

 

   Sarıyer Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak İngilizce ve diğer dilleri uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak kaliteden ödün vermeden öğrencilerimize mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendimize görev biliyoruz.

     Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerimizin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkelerden ödün vermiyoruz;

~ Avrupa Dil Portfolyosuna uyumlu eğitim sağlamak böylece Avrupa Standartlarında eğitim alma imkanı sunmak. Sadece dil bilgisigramer bilen öğrenciler değil öğrendiklerini kullanabilen öğrenciler mezun etmek.

~Sadece anadili İngilizce olan alanlarında uzman diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk Eğitmenler ile eğitim vermek. Bünyemizde tecrübeli uzman yabancı ve Türk eğitim direktörleri bulundurmak.

~Öğrencilerimizi İngilizce seviye tespiti sonrasında en iyi verim alacağı sınıfa yerleştirmek.

~Yüksek kalitede ders kitapları ve materyeri öğrencilerimize ücretsiz sağlamak.

~Öğrencilerimize internet ortamında özellikle kelime çalışmaları yapabileceği Mykelime.com  site üyeliğini ücretsiz olarak sağlıyoruz.

~Tüm öğrencilerimize kurumumuzdaki eğitimleri dışında kullanabilecekleri online eğitim destek setini 5 yıl boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz.

YAZ OKULU ÜNİVERSİTE GRUPLARIMIZ 

Her yıl olduğu gibi Sarıyer dışında okuyan üniversite öğrencilerimiz için hazırladığımız ve yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilecekleri bir İngilizce eğitim programı uyguluyoruz. 10 yıldır Sarıyer Amerikan Kültür Temsilciliği olarak her yaz uyguladığımız gibi yaklaşık üç aylık bir zaman dilimi içerisinde 2 kurluk bir İngilizce eğitiminden oluşan ve eğitim sonunda uluslararası geçerliliği olan bir sertifika alabileceğiniz ”Üniversitelilere Özel Yaz Okulu” gruplarımıza sizleri de bekliyoruz.

YAZ OKULU LİSE GRUPLARIMIZ

Ülkemizde ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem öğrencilerimizin özellikle ortaöğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke çapında yapılan sınavlara hazırlanmalarıdır. Çünkü bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değeri verememektedirler.  Öte yandan üniversite döneminde ciddi olarak İngilizce eğitimine başlandığında bu sefer de öğrenmeyi engelleyen ön yargıların ve dışsal algıların dil eğitimini zorlaştırdığını görüyoruz.Öğrencilerimizin tüm bu eksiklerini gidermek ve yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla 10 yıldır yaptığımız gibi yaklaşık iki aylık bir zaman dilimi içerisinde 2 kurluk bir İngilizce eğitiminden oluşan ve eğitim sonunda uluslararası geçerliliği olan bir sertifika alabileceğiniz ”Liselilere Özel Yaz Okulu” gruplarımıza sizleri de bekliyoruz. 

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN ;

BİZİ ARAYABİLİR 0262 666 00 08 

KURUMUMUZDA BİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ .

 

    Share: