Disable Preloader

YDS Hazırlık

YDS Yabancı Dil Sınavı

 

    Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı YDS ÖSYM tarafından uygulanan bir dil sınavıdır. Geçtiğimiz yılarda yapılan  ÜDS ve KPDS gibi sınavlar kaldırılmış ve yabancı dil bilgisini ölçmek için sadece YDS uygulanmaya başlanmıştır.

    Tüm dil sınavları YDS çatısı altında toplandığı için diğer yabancı dil puanı için tüm adayların yılda iki kez yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na YDS girmeleri gerekiyor. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı YDS yılda iki defa yapılıyor. Ancak yılda iki kez yapılan YDS'de yer alan dil sınavlarında yalnızca Almanca Arapça Fransızca İngilizce ve Rusça yılda iki kez yapılıyor.

     Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen YDS eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.

     Yabancı dil sınavları tek çatı altında toplandı. Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı KPDS Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil SınavıÜDS Yabancı Dil Sınavı YDS olarak birleştirildi.

    YDS kursları Sarıyer’de özellikle yeni YDS sınavına özelkonusunda uzman öğretmenlerimiz ile gerçekleştirdiğimizYDS’ye özel olarak AmericanExaminationCenter tarafından hazırlanmış materyer ve  güncellediğimiz programlarımız ile ilgili detaylı bilgi için şubemize ulaşmanızı rica ederiz.Sarıyer YDS kursu için Sarıyer Amerikan Kültür’ü tercih ediniz.

İletişim : 0 262 666 00 08

Sarıyer Amerikan Kültür ® Temsilciliği olarak misyonumuz;

Kurumsal yapımızın verdiği güç ve çağdaş öğretim teknikleri ile YDS’ye hazırlanan adaylarımıza en iyi hizmeti vermektir.

Share: