Disable Preloader

Yeniköy

Sarıyer Amerikan Kültür Şubesi olarak ; çevre ilçelerimiz olan Bahçeköy,Büyükdere,Emirgan,İstinye,Rumelihisarı,Tarabya ve Yeniköy ilçelerinde kaliteli bir İngilizce eğitimi alma  ihtiyacı olan vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını,deneyimli kadromuz ile karşılamaktayız.

İngilizce özel ders Sarıyer’de iddialıyız…

   yeniköy

    Yeniköy’de kaliteli bir İngilizce kursu ihtiyacının olduğunu ve Sarıyer’de açtığımız şubemizin,Yeniköy’ün İngilizce kursu,Yeniköy’ün Yabancı Dil kursu,Dil Okulu ihtiyacını karşılamak adına büyük kolaylık sağladığını söyleyebililiriz.

     

Emirgan’dan,Büyükdere’den,Bahçeköy’den,Rumelihisarın’dan,İstinye’den,Tarabya’dan ve Yeniköy’den semtlerimizden tek vesait ile ulaşabileceğiniz şubemiz yeni kadrosuyla Sarıyer de İsmail Akgün Hastanesi’nin arka sokağında Merkez cami’nin karşısında hizmet vermektedir.

     Gerek kurumumuzda,gerekse bölgedeki şirketler ve Tübitak gibi bilim kuruluşları ile yaptığımız kurumsal eğitim anlaşmaları kapsamında şubemizden eğitim alan öğrencilerimizin sayısı 1000 in üzerinde ve öğrenci memnuniyet oranımızının %95 lerde olduğunu paylaşmak isteriz.

   

 Sarıyer de İsmail Akgün Hastanesi’nin arka sokağında Merkez cami’nin karşısında hizmet vermektedir.

      

     Türkiye’nin 125 şubesi ile her geçen gün büyüyen En Yaygın Dil Okulu ”Amerikan Kültür Sarıyer Temsilciliği’ne” Yeniköy’de oturan vatandaşlarımızı da bekliyoruz.

Share: