Disable Preloader

Tarabya

Sarıyer Amerikan Kültür Şubesi olarak ; çevre semtlerimiz olan Bahçeköy,Büyükdere,Emirgan,İstinye,Rumelihisarı,Sarıyer,Tarabya ve Yeniköy semtlerinde kaliteli bir İngilizce eğitimi alma  ihtiyacı olan vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını,deneyimli kadromuz ile karşılamaktayız.

   tarabya1

    Tarabya’da kaliteli bir İngilizce kursu ihtiyacının olduğunu ve Sarıyer’de açtığımız şubemizin, Tarabya’nın İngilizce kursu,

Tarabya’nınYabancı Dil kursu,Dil Okulu ihtiyacını karşılamak adına büyük kolaylık sağladığını söyleyebililiriz.Tarabya çocuklar için İngilizce kursu.

    Tarabya’dan,İstinye’den,Rumelihisarı’ndan,Yeniköy’den,İstiye’den,Emirgan’dan,Büyükdere’den,Bahçeköy’den ve diğer çevre semtlerimizden tek vesait ile ulaşabileceğiniz şubemiz yeni kadrosuyla Sarıyer İsmail AKGÜN Devlet Hastanesi arkasında hizmet vermektedir.

     Gerek kurumumuzda,gerekse bölgedeki şirketler ve Tübitak gibi bilim kuruluşları ile yaptığımız kurumsal eğitim anlaşmaları kapsamında şubemizden eğitim alan öğrencilerimizin sayısı 1000 in üzerinde ve öğrenci memnuniyet oranımızının %95 lerde olduğunu paylaşmak isteriz.

     Sarıyer Merkez Camii karşısında bulunan Dil Okulumuzun en büyük avantajlarından biri de çok merkezi bir konumda bulunmasıdır.

      

     Türkiye’nin 125 şubesi ile her geçen gün büyüyen En Yaygın Dil Okulu ”Amerikan Kültür Sarıyer Temsilciliği’ne” Tarabya’da oturan vatandaşlarımızı da bekliyoruz.

Share: