Disable Preloader

Neden Amerikan Kültür

12351256_195799974100720_606056165_n

   Sarıyer ilçemizde 2010 yılından beri hizmet vermekte olan Dil Okulumuz,bölgenin ilk ve tek ”Kurumsal Yabancı Dil Kursu” dur.(Türkiye Genelinde 171 şube,yurt dışı 8 temsilcilik)

 Bölge insanımızı,yabancı dil öğrenebilmek için kilometrelerce yol katetmekten,para ve özellikle İstanbul trafiğinde zaman israfından kurtaran Dil Okulumuz, kurumsal yapısı ile Türkiye’nin her yerinde bulunan diğer şubelerimiz ile tamamen aynı eğitim sistemi ve öğretmen kalitesi ile 5 yıldır Sarıyer’de hizmetine devam etmektedir.

 Dil Okulumuz 1000 in üzerinde bireysel katılımcıya hizmet vermenin yanı sıra İCA ASTALDİ ortaklığıyla yapılmakta olan 3. Boğaz Köprüsü mühendis kadrosuna,JAİNS , MAVİ GİYİM,PUMA,AKMETAL A.Ş. ,MANN HUMMEL  gibi burada adını sayamadığımız birçok sektörde hizmet veren firmaya da ”Kurumsal İngilizce Eğitimleri” vermiş ve bu eğitimleri ”Yüksek Katılımcı Memnuniyeti” ile sonuçlandırmıştır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birçok Sebebiniz Var;

 —Öğrencilerimize %100 Öğrenme Garantisi sunuyoruz;

—Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları,devamsızlığı %10 u aşmamış ve verilen ev çalışmalarının %90 ını yerine getiren öğrencilerine, başarısız oldukları seviyenin eğitimini ”ücretsiz olarak tekrar veren”Türkiye’deki tek yabancı dil kursudur.

—Öğrencilerimize,171 yurt içi,8 yurt dışı temsilcilikten oluşan ”Kurumsal Bir Çatı”altında,kesintisiz ve kaliteli dil eğitimi veriyoruz.

—Eğitimlerimizi,konusunda uzman,fonetik dil bilgisine sahip Türk ve Yabancı öğretmenler ile veriyoruz.

—Eğitimlerimizi maksimum 10 kişiden oluşan özel sınıflarda gerçekleştiriyoruz.

—Öğrencilerimizin eğitimlerini,5 yıl boyunca kullanabilecekleri ”ONLINE İNGİLİZCE” eğitim seti ile destekliyoruz.(Ders tekrarı ve kaçırılan derslerin telafisi için,tüm ders videolarının ve araştırmalarının yer aldığı internet sitemizin üyeliği)

—Öğrencilerimizin kelime öğrenmelerini MyKelime sitemizin ücretsiz üyeliği ile destekliyoruz.(Çeşitli aktiviteler ile kelime öğrenmeye yönelik dizayn edilmiş internet sitemizin 9 aylık üyeliği) www.mykelime.com 

—Öğrencilerimize,kaçırdıkları dersleri grup yada özel ders şeklinde ücretsiz olarak tekrar veriyoruz.

—Öğrencilerimize Uluslararası geçerliliği olan ”Avrupa Birliği Onaylı” sertifika veriyoruz.

—Eğitimi biten öğrencilerimize ömür boyu ” Speaking Club ” aktivitesine katılma hakkı veriyoruz.

irem

Ve daha burada sayamadığımız Amerikan Kültür fırsatları…

Size sadece ”İngilizce öğrenmek istiyorum”demek düşüyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin Hemen Arayın….0212 242 1007

 Uluslararası TESOL İngilizce Öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup,öğretmenlik eğitim verir.C1 sertifikamızı almaya hak kazanan tüm öğrencilerimizin TESOL programımıza katılarak ”İngilizce Öğretmeni” olma hakkı bulunmaktadır.

    Tüm Öğrencilerimize gerçekten kelime öğrenebilecekleri MyKelime.com üyeliği ücretsiz sunuyoruz. www.mykelime.com

   Tüm Öğrencilerimize kurum dersleri dışında uzaktan çalışma yapabilecekleri online eğitim destek  setini, 5 Yıl Boyunca ücretsiz olarak sunuyoruz. http://online.amerikankultur.org.tr/

    Gerek aktivite sınıfları,gerek konuşma sınıfları,gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla,olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizce ile öğrencilerin yanındayız.

 

 

Share: