Disable Preloader

Şirketler için İngilizce

Konuşma ve İş İngilizcesi programları:

    12348764_195799977434053_1407494338_n

     Konuşma ve İş İngilizcesi programına özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin temel amacı, öğrencilerimizin konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve pratik İş İngilizcesi eğitimi vermektedir.

     Eğitim alacak personellere göre eğitim planlanmaktadır.

Eğitimlerimiz ;

Akıcı Konuşma (Fluency), Telefonda Konuşma Teknikleri, Toplantı Yönetme ve Sunuş Teknikleri, Pazarlık Yapabilme Teknikleri, Resmi Yazışmalar, Rapor Hazırlama, İş ve Ekonomi gazete ve dergileri okuyup anlama, Yöneticiler için yoğun Eğitim (VIP English), Sektöre Özel amaçlı Mesleki İngilizce vb.. konuları kapsamaktadır.YYYYY1

Kurumsal İngilizce Programları

Amerikan Kültür Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için kuruluşunuza özel programlar belirlemek, kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle dil okullarımızda, standart olan genel İngilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Amerikan Kültür Dil Okulları’ nda verilen kurumsal eğitimlerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir:

  • Eğitiminizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz.
  • Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
  • Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller (kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.
  • Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.
  • Öğrencilerimiz fazla mesai, hastalık gibi durumlardan kaynaklanan ders kaçırmalarında okulumuz içindeki tekrar dersleri ile ÜCRETSİZ telafi edebilirler.

Konuşma ve İş İngilizcesi Programları

Konuşma ve İş İngilizcesi programında, özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi B2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil eğitimindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi eğitimi vermektir.

B2 ve üstü düzey için geçerli olan bu programda; toplantı, uluslararası yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticaret terimleri, sunuş teknikleri gibi konular pratik konuşma dersleri ile birlikte işlenir

İŞ İNG

İş Hayatı İngilizcesi

Günümüzde ticari hayatta İngilizce bilmeden yükselmek ya da para kazanmak gittikçe zorlaşmaktadır. Hatta az İngilizce bilmek bile yeterli değildir.

Dünyanın birçok yerinde ticari hayatta kullanılan İngilizce, Amerikan İngilizcesidir. American Business Time, Türkiye’ de en alt seviyeden itibaren Amerikan İş İngilizcesi eğitimi veren ve sınavlarını uygulayan tek özel öğretim kurumudur.

American Business Time, sadece size özel sosyal hayat ve iş İngilizcesi eğitimi verir. Türkiye’ nin en büyük dil okulu olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’ nun yıllara uzanan eğitim tecrübesiyle sizin ihtiyaçlarınız harmanlanarak kurulan Amerikan Business Time sizin konforlu ve keyifli bir ortamda istediğiniz eğitimi almanıza olanak sağlar.
İş İngilizcesi programlarımız en alt seviyeden başlar. Hiç İngilizce bilmeseniz de İş İngilizcesi programına başlayabilir ya da çok iyi İngilizceniz varsa İş İngilizcesi Programıyla kendinizi geliştirebilirsiniz.

İş İngilizcesi Sınıf Programlarımız

 

Eğitimimiz 4 seviyeden oluşmaktadır. Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate.
8 kişilik sınıflarda 1 seviye 72 ders saati
2 kişilik sınıflarda 1 seviye 52 ders saati
Özel ders programlarımızda 1 seviye 48 ders saatinde tamamlanmaktadır. 

 

Ayrıntılı bilgi için

Tel: 0 212 242 10 07

sariyer@amerikankultur.org.tr

 

 

”Amerikan Kültür Sarıyer İngilizce Kursları Dil Kursları Dil Okulları Yabancı Dil Kursları ”

 

Kurumsal İngilizce,Şirketler için İngilizce,Şirket içinde İngilize,Kurumsal dil eğitimi,Şirkette İngilizce özel ders,Şirketlere öğretmen gönderen kurslar,şirket personeline İngilizce,Kurumsal dil kursu,Şirket bünyesinde ingilizce,Şirket çalışanlarına İngilizce,şirketlere yönelik İngilizce,Şirket içinde özel İngilize dersi,şirket özel İngilize dersi,Şirketlere özel öğretmen gönderen kurs,Şirket içinde birebir İngilizce, Şirketler için yabancı dil kursu,Kurumsal İngilizce eğitimleri,Şirketlere yabancı öğretmen,Şirket içinde İngilizce kursu, İstanbul şirketler için İngilizce,İstanbuldaki şirketler için İngilizce eğitimi,Kurumsal eğitim veren dil kursları,Özel öğretmenle İngilizce, Sarıyer’ deki şirketler için İngilizce eğitimi,Sarıyer’ de Kurumsal eğitim veren dil kursları, Sarıyer’ de Kurumsal eğitim veren İngilizce kursları…

 

Share: