Disable Preloader

İstinye

Sarıyer Amerikan Kültür Şubesi olarak ; çevre semtlerimiz olan Bahçeköy,Büyükdere,Emirgan,Rumelihisarı,Tarabya,Yeniköy,İstinye ve çevre semtlerimizdeki kaliteli bir İngilizce eğitimi alma  ihtiyacı olan vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını,deneyimli kadromuz ile karşılamaktayız.

   istinye

İstinye  semtimizde kaliteli bir İngilizce kursu ihtiyacının olduğunu ve Sarıyer’de açtığımız şubemizin  İstinye de  Yabancı Dil kursu,Dil Okulu ihtiyacını karşılamak adına büyük kolaylık sağladığını söyleyebililiriz.İstinye çocuklar için İngilizce kursu.

 İstinye de  tek vesait ile ulaşabileceğiniz şubemiz Sarıyer de 4 yıldır hizmet vermektedir.

     Gerek kurumumuzda,gerekse bölgedeki şirketler ile yaptığımız kurumsal eğitim anlaşmaları kapsamında şubemizden eğitim alan öğrencilerimizin sayısı 1000 in üzerinde ve öğrenci memnuniyet oranımızının %95 lerde olduğunu paylaşmak isteriz.

     Sarıyer Yeni caminin  hemen yakınında bulunan Dil Okulumuzun en büyük avantajlarından biri de Sarıyer in  içine göre hiç park sorununun bulunmamasıdır.

      

     Türkiye’nin, 125 şubesi ile her geçen gün büyüyen En Yaygın Dil Okulu ”Amerikan Kültür Sarıyer Temsilciliği’ne” İstinye de oturan vatandaşlarımızı da bekliyoruz.

Share: