Disable Preloader

Büyükdere

   Sarıyer Amerikan Kültür Şubesi olarak çevre semtlerimiz olan Bahçeköy,Büyükdere,Emirgan,İstinye,Rumelihisarı,Tarabya ve Yeniköy semtlerimizde kaliteli bir İngilizce eğitimi alma  ihtiyacı olan vatandaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını deneyimli kadromuz ile karşılamaktayız.

MTE0NjA0NT-istanbul-sariyerde-5-milyon-910-bin-tlye-satilik-tarla

     Büyükdere semtimizde kaliteli bir İngilizce kursu ihtiyacının olduğunu ve Sarıyer’de açtığımız kursumuzun,Büyükdere semtimizin İngilizce kursu,Büyükdere semtimizin Dil kursu,Dil Okulu ihtiyacını karşılamak adına büyük kolaylık sağladığını söyleyebililiriz.

    Büyükdere’den tek vesait ile ulaşabileceğiniz şubemiz 3 yıldır Sarıyer’de hizmet vermektedir.Gerek kurumumuzda,gerekse bölgedeki şirketler,devlet daireleri ve  bilim kuruluşları ile yaptığımız kurumsal eğitim anlaşmaları kapsamında şubemizden eğitim alan öğrencilerimizin sayısı 1000 in üzerinde ve öğrenci memnuniyet oranımızın %95 lerde olduğunu paylaşmak isteriz. 

Sarıyer Merkezde Sarıyer Devlet Hastanesinin hemen arkasında bulunan Dil Okulumuza sizleri de bekliyoruz.

 Türkiye’nin 125 şubesi ile her geçen gün büyüyen En Yaygın Dil Okulu ”Amerikan Kültür Sarıyer Temsilciliği’ne” siz Büyükdere’de oturan vatandaşlarımızı da bekliyoruz.Büyükdere Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Share: